Gratis

Contabil

Saramob Design

Candidatul Ideal

  • Studii superioare (Facultatea de Stiinte Economice)
  • Cunoștințe de utilizare a programului Saga;
  • Cunostiinte de utilizare PC: MS Word, Excel - nivel avansat;
  • Personalitate deschisă și dornică să imbunătățească permanent pregătirii sale profesionale și de specialitate
  • Persoană responsabilă, proactive, organizată, cu abilități de comunicare și autodidactă

Descrierea jobului

  • Realizeaza contabilitatea de la inregistrarea documentelor primare pana la bilant
  • Realizeaza productia in baza documentele primite de la magazie ;
  • Monitorizeaza si verifica acuratetea datelor contabile inregistrate;
  • Opereaza zilnic facturilor emise:
  • Contabilizează încasările și plățile;
  • Întocmește situațiile și rapoartele financiar-contabile și verificară corelărea acestora;
  • Se asigura ca respectarea terrmenelor aferente tranzactiilor din contabilitate sunt in concordantа cu politicile companiei si a rеglеmentarilor lеgаle contаbilе si fiscale;
  • Gestioneaza si coordoneaza activitatile de inchidere lunara in conformitate cu cerintele si termenele prevazute de legislatia in vigoare;
  • Participă la întocmirea lucrarilor de închidere a exercițiului financiar-contabil;
  • Urmareste modificarile legislative, anticipeaza impactul si propune masuri de optimizare
  • Verificarea, procesare, gestiune si emitere documente salariati;
  • Suport in intocmirea si elaborarea raportarilor financiare catre managementul superior al societatii;
  • Implicare activa in diverse proiecte implementate la nivel de companie;
  • Păstrarea confidențialității informațiilor și a documentelor legate de companie;
  • Utilizarea resurselor existente exclusive în interesul firmei
Oferim
  • Salariu fix+bonusuri
  • Tichete de masa 35 lei/zi
  • Al 13-lea salariu
  • Mariri salariale in functie de performanta
  • Asigurare de sanatate privata

Design și producție mobilier la comandă. Oferim consultanță de specialitate în găsirea celor mai bune soluții de amenajare a unui spațiu, fie că este vorba de o locuință, un spațiu comercial sau administrativ. Implementăm idei folosind o gamă variată de materiale fie că este vorba de HI-MACS, sticlă vopsită, sticlă șablată, inox, aluminiu, MDF vopsit, MDF acrilat, MDF înfoliat, MDF furniruit, lemn masiv, o gamă largă de PAL melaminat, piele și stofe pentru capitonat și tapisat. Mobilierul se realizează la comandă, în urma unui proiect bine stabilit, după dimensiunile, materialele, culorile și accesoriile alese împreună.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024