Gratis

CONTABIL

MAMUCA BUCOVINA SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii/superioare finalizate in domeniu;
- Spirit de observatie;
- Corectitudine;
- Responsabilitate;
- Abilitati de comunicare;
- Cunoasterea programului pentru evidenta contabila NEXUS sau Mentor

Descrierea jobului

Atributii:
- inregistrare documente financiar-contabile in programul de contabilitate Nexus,
- verificarea si inregistrarea operatiunilor de trezorerie (registre de casa si extrase bancare);
- inregistrare facturi/bonuri fiscale furnizori si emitere facturi clienti, inclusiv transmitere prin e-factura;
- inregistrare avize furnizori/clienti si transmitere date RO-Transport;
- urmarirea soldurilor clientilor si furnizorilor si verificarea alocarii incasarilor si platilor;
- inregistrarea bonurilor de consum si a altor documente primare utilizate in activitatea desfasurata;
- alte atributii stabilite de supervisor.

Beneficii:
- crestere profesională si personala;
- pachet salarial corelat cu performantele;
- alte beneficii negociate ulterior, in functie de performante.

Descrierea companiei

Companie cu activitate in industrie alimentara.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024