Gratis

Contabil

A.D.F. CONSULT-CONTAB S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne dorim de la tine sa fii sincer, punctual, comunicativ si, preferabil, sa gandesti in note contabile.

Descrierea jobului

Descriere job si responsabilitati:
- raspunde de inregistrarea corecta, cronologica si sistematica a documentelor financiar-contabile in programul de contabilitate (lucram in Saga);
- verificare fise furnizori / clienti;
- verificare jurnale de vanzari / cumparari;
- intocmire dosare contabile lunar (aranjare acte, listari);
- suport pentru intocmirea dosarelor de personal ale clientilor;

Beneficii:
- salariu negociabil in functie de experienta;
- program de lucru: Luni - Vineri 9:00 - 17:00;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;

A.D.F. CONSULT-CONTAB este o societate de expertiza contabila, acreditata C.E.C.C.A.R., ce ofera servicii de consultanta financiara, contabilitate si resurse umane pentru societati aflate, in principal, pe raza Municipiului Bucuresti si Judetului Ilfov.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024