Gratis

Contabil Senior

S.C. PKF Econometrica S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam CONTABIL!
  • Studii superioare finalizate in domeniu;
  • Experienta minima in domeniul contabil 3 ani
  • Bune cunostinte a legislatiei fiscale;
  • Bune cunostinte de utilizare a calculatorului (Microsoft Office, Excel);
  • Abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitatea de a lucra individual dar si in echipa.

Descrierea jobului

  • Inregistrari contabile;
  • Intocmire balante de verificare;
  • Intocmire situatii financiare;
  • Intocmire declaratii lunare/trimestriale privind impozitele si taxele.
Beneficii:

Pachet salarial atractiv.
Bonuri de masa.
Asigurare medicala.

Societatea este membru a unui organism international, cu activitati in domeniul de contabilitate, audit, consultanta, resurse umane, juridice, due diligence. Serviciile oferite de noi se adreseaza partenerilor din intreaga lume, clientii nostrii fiind tratati cu acelasi profesionalism in oricare din cele 120 de tari unde organizatia este reprezentata de cel putin o societate. Echipa de profesionisti din cadrul societatii satisface toate cerintele clientilor sai, indiferent de gradul de dificultate al acestora, in conformitate cu legislatia in vigoare.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024