Gratis

Contabil sef

REFLEX FATADE SRL

Candidatul Ideal

- absolvent de studii superioare economice;
- experienta de minim 3 ani in contabilitate financiara; activitate de productie preferabil
- cunostinte temeinice de contabilitate financiara, contabilitate de gestiune si fiscalitate;
- persoana dinamica si responsabila, organizata, orientata spre rezolvarea problemelor, avand capacitate de analiza si sinteza si abilitati de comunicare si relationare, implicare;
- cunostinte PC: Outlook, MSOffice (Word, Excel).
- experienta in utilizarea unui soft ERP

Descrierea jobului

- responsabil pentru inregistrarea tuturor documentelor contabile;
- verifica daca documentele primare sunt conforme cu cerintele legale in vigoare;
- responsabil pentru intocmirea in termen a declaratiilor lunare si trimestriale si a altor declaratii solicitate de autoritati;
- responsabil pentru intocmirea balantei de verificare, a situatiei financiare anuale si a raportarii semestriale;
- analizeaza lunar balanta de verificare si contul de profit si pierdere;
- repartizeaza cheltuielile pe centre de cost
- calculatia costurilor si postcalcul

Oferta:
- pachet salarial motivant;
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-o companie de succes;

Contact : tel - 021.457.12.12; e-mail hr@reflexfatade.ro

Reflex Fatade este o companie ce activeaza in domeniul proiectarii, productiei si instalarii elementelor de pereti cortina, tamplarii aluminiu si a placarilor ventilate destinate imobilelor de birouri si rezidentiale. Telul nostru este de a deveni lideri de piata in Romania in domeniul lucrarilor de anvelopare exterioara a cladirilor, precum si un important furnizor la nivel European de fatade vitrate de inalta calitate care sa satisfaca criteriile de performanta ale proiectelor, asigurand un grad de profitabilitate optim pe termen lung.

Lucrarile de exceptie sunt rezultatul unei echipe performante, cu vasta experienta in domeniul constructiilor, aflata in continua cautare de noi provocari. Cheia succesului reprezinta amprenta fiecarui angajat entuziast, care pune pasiune in ceea ce face.

Contact : tel - 021.457.12.12;0766666032
e-mail hr@reflexfatade.ro

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024