Gratis

Contabil Primar

TURQUOISE RESTAURANTS&HOTELS S.R.L.

Candidatul Ideal

Turquoise Restaurant angajeaza contabil/a primar/a cu experienta de lucru in restaurante / baruri, abilitati de folosire a calculatorului si atentie la detalii.

Program de 6 ore.

Descrierea jobului

- Pregătirea și întocmirea documentelor contabile, inclusiv facturi, chitanțe și rapoarte financiare.
- Gestionarea și reconcilierea conturilor bancare și a tranzacțiilor zilnice.
- Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă relevantă.
- Colaborarea cu echipa de management pentru a furniza analize financiare și recomandări.
- Alte responsabilități ce țin de contabilitate primară

Oferim stabilitate si seriozitate, cerem seriozitate si dorinta de progres.
Publicat 27 Apr. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Mai 2024