Gratis

CONSULTANT VANZARI - ORANGE STORE

SC RANDOM IMPEX SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Anul acesta vine și cu alți colegi noi!
Ne mărim echipele deja formate cu persoane dedicate vânzărilor directe!

Dacă te regăsești în cele menționate mai jos, așteptăm CV-ul tău!
Studii medii/superioare
Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office)
Bune abilități de comunicare, vânzare și persuasiune
Orientare către rezultate și îndeplinirea obiectivelor de vânzări și încasări lunare
Promptitudine, seriozitate, motivație
Persoană veselă, optimistă, plină de energie
Experiența în domeniile de vânzări și telecomunicații reprezintă un avantaj!

Toate cele menționate sunt importante pentru noi, dar noi nu căutăm candidați ideali, ci candidați serioși, care sunt dispuși să învețe, sunt ambițioși și motivați să evolueze. Așa cum am spus la început, oameni dedicați!

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale:
Asiguri interfața punctului de lucru cu clienții
Consiliezi clienții în vederea alegerii produselor potrivite în funcție de necesitățile ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈acestora
Oferi informații corecte și utile despre produsele sau serviciile promovate
Menții relațiile cu clienții firmei
Comunici cu echipa și superiorii
Abordezi telefonic clienții din baza de date cu scopul de a prezenta și a vinde serviciile/produsele companiei
Acorzi sprijin și te ocupi de solicitările clienților
Negociezi și desigur, finalizezi procesul de vânzare
Identifici potențialii clienți
Promovezi și vinzi serviciile și produsele firmei
Atingi targetul individual/de magazin
Introduci actele procesului de vânzare în programe specifice (facturi, contracte etc)
Încasezi facturi și reîncarci opțiuni de cartele prepay
Gestionezi eficient și responsabil stocurile
Participi la inventarul periodic/anual

Beneficiile oferite:
O echipă întreagă care te susține la îndeplinirea obiectivelor
Training-uri și cursuri de specialitate
Program de lucru: full-time, 8h
Posibilitate de avansare în cadrul firmei
Bonusuri și concursuri periodice
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

De când avem nevoie?
Cât mai repede posibil.

Descrierea companiei

Focus GSM
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024