Gratis

Consultant vanzari in librarie

Grup Editorial Litera
2 poziții

Candidatul Ideal

Iubești cărțile? Îți place să comunici cu oamenii? Ți-ar plăcea să le vorbești despre farmecul cărților și despre plăcerea și bucuria de a citi?
Îti place:
- să zâmbești, să asculți dorințele clienților
- să ajuți clienții să cumpere cărțile pe care le caută
- să fii creativ și dornic să înveți lucruri noi?

Descrierea jobului

Atunci esti exact persoana pe care o cautam pentru echipa noastra!

Responsabilități:
  • Întâmpini clienții și comunici cu ei ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃într-o manieră amabilă şi prietenoasă.
  • Înveți împreună cu noi oferta de produse.
  • Așezi produsele pe rafturi conform indicațiilor, după categorii.
  • Ești o persoană implicată, responsabilă, corectă.

Beneficii:
  • Salariu fix
  • Comisioane lunare și bonusuri de performanță în funcție de rezultatele tale
  • Asigurare de sănătate.
  • Program flexibil de lucru.
  • Mediu de lucru atractiv

Te așteptăm în echipa noastră!

Grup Editorial Litera este unul din cei mai mari editori de carte din România. Suntem o companie în ascensiune, care își propune în fiecare an sa dezvolte, să inoveze, să contribuie la creșterea pieței de carte.
Litera a devenit lider de piață prin creșterea numărului de titluri, acoperind toate domeniile de interes, cu o ofertă foarte diversificată din toate domeniile, ce se adresează copiilor și adulților.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024