Gratis

Consultant Vanzari

CC CREATIV ACTIVITY S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui consultant vanzari full time, cu experienta in customer service, pentru a se alatura echipei noastre.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Reprezinta un avantaj daca ai experienta in vanzari
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere
  • Capacitatea de a-si gestiona ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈timpul si sarcinilie eficient
  • Adaptabilitate si dorinta de dezvoltare continua

Responsabilitati:
  • Servirea Clientilor: Intampinarea clientilor in magazin si oferirea unei experiente prietenoase si profesionale
  • Vanzari si Promovare: Prezentarea produselor si avantajelor acestora pentru a stimula vanzarile si participarea la campanii de promovare si vanzari speciale.
  • Gestionarea Stocurilor: Monitorizarea nivelului de stocuri si raportarea necesarului de reumplere; Etichetarea si aranjarea produselor pe rafturi pentru o prezentare atragatoare.
  • Incasari si Tranzactii: Procesarea tranzactiilor de vanzare cu precizie si corectitudine
  • Curatenie si Organizare: Mentinerea curateniei si a ordinei in zona de lucru si in magazin

Beneficii:
  • Tichete masa
  • Decont transport
  • Mediu de lucru dinamic si sustinator

Daca sunteti o persoana motivata, cu abilitati de comunicare si doriti sa va alaturati unei echipe dinamice, va rugam sa ne trimiteti CV-ul actualizat la adresa de email creativactivityoffice@gmail.com . Va multumim anticipat pentru interesul acordat si va vom contacta in cazul in care sunteti selectat pentru un interviu.

Ce-ar fi daca placerea nu ar mai fi un viciu? Tigara electronica YooP este o alternativa pentru fumatul classic, dar care nu are riscurile fumatului clasic.
YOOP este special create pentru noua generatie, cea responsabila! Foarte multi fumatori spun ca le este greu sa renunte la fumat din cauza gestului , si au dreptate. Gestul e cool, e placut si relaxant. Yoop pastreaza placerea gestului, si foloseste un dispozitiv care este cu 95% mai putin nociv decat fumatul clasic.
Ce este podul YOOP? Recipientul ce contine lichidul care urmeaza sa fie transformat in vapori. YOOPerii isi respecta sanatatea si placerea, astfel ca podul se schimba dupa epuizarea lichidului cu unul nou. Filtrul ceramic asigura senzatie intensa de fiecare data si o calitate superioara a experientei de vapare. Fiecare pod permite pana la 500-600 de pufuri. Ce contin podurile YOOP? Lichide obtinute prin proces natural de extractie care prin incalzire produc vapori cu arome rafinate. Ce sunt vaporii? Aerosolii generati de incalzirea lichidului.
Anatomia unui YOOP Gadgetul utilizeaza un mecanism inovativ de incalzire prin care se creeaza vaporii pe care tu ii inhalezi. Vaporii ies dintr-un sistem ermetic care pastreaza un mediu controlat, astfel incat gustul pe care tu il vei simti este unul foarte intens la fiecare puf. Podul se schimba dupa fiecare utilizare cu unul nou, ceea ce inseamna ca sistemul prin care tu inhalezi vaporii nu ajunge sa se uzeze in timp, asigurandu-ti acelasi gust si aceeasi intensitate la fiecare folosire.
YOOP se incarca simplu, cu un cablu USB-C, in doar 40 de minute. Fiecare incarcare completa e echivalenta cu pana la 350 de pufuri.
YOOP nu se reumple, se inlocuieste cu unul nou dupa epuizarea lichidului pentru aceeasi calitate a experientei de fiecare data. Nu este recomandata pastrarea gadgetului si podurilor YOOP la soare sau la indemana copiilor.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024