Gratis

Consultant vanzari in librarie si Coordonatori de echipa

Librărie Bookcity
8 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor noi membri pentru echipa noastră. Avem disponibile poziții pentru consultant vânzări librărie în Pitești și Alba Iulia, precum și pentru coordonatori de echipă librărie în Pitești și Brașov, gata să ne ajute să oferim o experiență plăcută clienților noștri.

Căutăm persoane care:
• Au abilități de comunicare și interacțiune cu clienții;
• Sunt entuziaști și dornici de a învăța;
• Lucrează bine în echipă și sunt adaptabili.

Descrierea jobului

Atribuțiile principale sunt:
• Oferirea de asistență clienților și recomandări personalizate;
• Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări stabilite;
• Supravegherea și organizarea eficientă a spațiului de vânzare.

Oferim:
• Un mediu de lucru dinamic și prietenos;
• Un pachet de beneficii care include, pe lângă salariul fix, tichete de masă, discounturi la achizițiile de produse din librărie, bonusuri de performanță în funcție de rezultatele echipei și asigurare medicală.

Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus și sunteți interesați să vă alăturați echipei noastre, vă invităm să aplicați pentru una dintre pozițiile disponibile. Abia așteptăm să vă cunoaștem.

SC COMPACT SA este o companie cu o experienta de peste 30 de ani in vanzarea cartilor. Ne place să ne surprindem clientii cu limbajul iscusit al cartilor. Suntem inteligenti. Sclipitori. Joviali și pasionati. Dar mai ales intodeauna impotriva curentului, provocandu-ti status-quo-ul. Administram in tara lantul de librarii Bookcity si un magazin online. Dorinta noastra este de a oferii clientilor nostri cele mai speciale produse si de a ne asigura ca dorintele acestora sunt satisfacute pe deplin.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024