Gratis

Consultant Organizator

GARAJUL DE PR SRL

Candidatul Ideal

Candidatul IdealLa Nunta pe Plaja căutăm oameni motivați, cu poftă de viață și de a ajuta alți oameni.
Atenție! Căutăm doar oameni foarte serioși, dornici să evolueze rapid și să învețe să lucreze într-un sistem.

Jobul este pentru tine dacă ai lucrat cel puțin 2 ani în departamentul de Organizare si/sau Horeca (hotel, cafenea, ospatar) al unei companii și dacă:
✅ Ai avut rezultate măsurabile și ușor de probat;
✅ Ești dispus la deplasări în străinătate;
✅ Dorești să obții experiență practică într-un departament de organizare cu o echipă integră și performantă;
✅ Dorești să lucrezi cu Ioana și restul echipei Nunta pe Plajă și să ai beneficii, care vin la pachet cu această colaborare;
✅ Dorești să lucrezi in Grecia, sa ai un program flexibil, care implică munca a catorva ore pe săptămână in unele zile;
✅ Dorești să câștigi între 550 € - 1.200 € pe lună (în fiecare lună, cu diurna inclusa);
✅ Esti organizat, ordonat ca persoana si ai rabdare cu clientii;
✅ Te implici 100% în acest job;
✅ Ești foarte serios și ai etică de muncă;
✅ Dorești să evoluezi într-o echipă de top

Descrierea jobului

De ce aptitudini ai nevoie?
➡️ Limba engleza (conversational avansat)
➡️ Permis de conducere cat B, de min 1 an
➡️ Experienta in Horeca (ospatar, hotel, receptie)
➡️ Abilități excelente de comunicare
➡️ Cunoștințe de bază despre ce înseamnă sa fii alaturi de oameni si de clienti.

Căutăm oameni motivați, cu poftă de a se dezvolta și de a ajuta alți oameni, care vor să lucreze într-un mediu organizațional și profesionist în România.
Dacă ești interesat să te alături echipei “Nunta pe Plaja” te invităm să aplici chiar acum pe email: office@nuntapeplaja.ro
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024