Gratis

Consultant Fonduri - Europene si Guvernamentale

MBV TAX EXPERT CONSULTING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este persoana atenta la detalii, ce poseda abilitati foarte bune de organizare şi planificare. De asemenea persoana trebuie sa aiba disponibilitate de a lucra in echipa sau individual si de a lucra organizat.
Abilitatile de comunicare trebuie sa fie excelente - atat scris cat si verbal - intrucat se va tine legatura cu fiecare client in parte.

Beneficii:
  • Salariu motivant, cu posibilitatea de crestere in functie de performante;
  • Plan de stimulare corespunzător performanțelor personale și ale organizației;
  • Perfecționarea și specializarea la job prin derularea de proiecte complexe.
  • Biroul este amplasat in zona centrala - Piata Unirii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • o buna cunoastere a programelor de finantare - atat europene cat si guvernalemtale;
  • stabilirea eligibilitatii clientului si incadrarea acestuia pe programul ce i se potriveste;
  • mentinerea legaturii cu clientul;
  • elaborare cerere de finanţare, anexe, plan de afaceri, memoriu justificativ, studii de piaţă in cadrul programelor de finanţare - in special pe POR si Start UP.
  • elaborare rapoarte periodice către finanţator;
  • elaborare răspuns la clarificări;
  • participare la vizită de teren de către finanțator și la ședințe cu clientul – dacă este cazul întocmire buget;
  • elaborare cerere prefinanţare/cerere de plată/cerere de ramburs;
  • asamblare, depunere dosar de finanţare.

Societatea MBV TAX Expert Consulting SRL este o societate acreditata CECCAR, cu o experienta vasta in domeniul Financiar Contabil si Consultanta Obtinere Finantare nerambursabila atat pentru clientii proprii cat si pentru cei din afara companiei. Daca vrei sa ne cunosti, poti intra pe www.mbv-tax.ro si www.mbvconsult.ro si poti afla mai multe lucruri despre noi.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024