Gratis

Consultant fonduri europene

Eugmar Business Solution S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cu studii economice preferabil, dar deschisi si catre alte specializari;
Cu capacitate si dorinta de invatare continua, fiind deschisi la noutati in fiecare clipa;
Cu abilitati excelente de comunicare, capabili sa se integreze intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa si cu o atitudine pozitiva;
Cu initiativa, capabili sa-si recunoasca greselile, invatand din ele pentru a evita repetarea lor;
Punctuali, organizati si responsabili pentru munca lor;
Capabili sa lucreze si sa se adapteze in perioade cu conditii de stres;
Cu cunostinte solide de operare PC (Word, Powerpoint, Excel);
Cu disponibilitate la program prelungit, cand este necesar.

Descrierea jobului

Pentru a va rasplati pentru contributia dumneavoastra la succesul echipei, va punem la dispozitie:
Un pachet salarial motivant;
Comision de succes pentru fiecare proiect finalizat cu brio;
Telefon de serviciu;
Laptop;

Eugmar este o companie cu capital privat care oferă servicii integrate de consultanţă accesare fonduri europene la nivel naţional. Prezenţa noastră de mai multi ani pe piaţa de consultanţă în managementul proiectelor din România s-a concretizat în elaborarea şi implementarea cu succes a peste 300 de proiecte din fonduri europene si fonduri guvernamentale. Unul dintre principalele noastre obiective se referă la dezvoltarea și construirea unei echipe de oameni talentati si pasionati de consultanta, perfect armonizata cu misiunea, obiectivele si strategia firmei, prin sprijinirea inițiativelor, promovarea entuziasmului, dezvoltarea talentelor si recompensarea rezultatelor.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024