Gratis

Consultant Business

Goodwill Consulting
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unui job dinamic și flexibil? Ce zici de a aduce un strop de entuziasm în viața ta profesională și de a lucra pe poziția de Consultant în dezvoltarea afacerilor cu grupul Goodwill? Suntem departe de joburile plictisitoare și gri - la noi e plin de culoare, așa că hai să oferim împreuna mediului de afaceri românesc oportunități noi de dezvoltare!

Cerințe pentru Acest Rol:
Suntem în căutarea unor persoane creative, cu un pic de șarm, capabile să gândească analitic și să proceseze informații cu ușurință. Avem nevoie de autodidacți, comunicatori excepționali, și de oameni orientați spre soluții. Apropo, o ținută bine aleasă și un zâmbet pe față sunt obligatorii!

Descrierea jobului

Descrierea Rolului:
În poziția de consultant la Goodwill Consulting, vei fi responsabil pentru:
- a asculta clienții cu atenție,
- a dezlega misterul nevoilor lor de dezvoltare,
- a oferii soluții eficiente din portofoliul nostru variat de servicii,
- vei crea oferte personalizate, specifice nevoilor chiar și a celor mai greu de mulțumit clienți.

Beneficii oferite:
La Goodwill, nu e loc pentru rutină!
- vei avea oportunități constante de dezvoltare profesională și să faci parte dintr-o echipă care te va inspira
- vei face parte dintr-o rețea extinsă de contacte cu foarte bune oportunități de networking
- veniturile sunt în funcție de munca depusă- venituri imediate și pe termen lung, cu potențial de a câștiga câteva mii de euro pe lună.
- nu te angajezi, ci intri într-un parteneriat, așa că veniturile tale vin exclusiv din comisioanele din vânzări.

La Goodwill, suntem specializați în a face afacerile să prospere. Oferim o gamă variată de servicii, de la obținerea fondurilor nerambursabile la proiectarea soluțiilor tehnice și automatizarea robotizată a proceselor. Suntem aici pentru a face totul să funcționeze cât mai eficient.

Avantajele Competitive ale Grupului Goodwill:
- suntem cei mai dezvoltați din piața consultanței în fonduri nerambursabile
- cu peste 15 ani de experiență, am câștigat peste 2500 de proiecte și peste 450.000.000 EUR de finanțare pentru clienții noștri
- suntem prezenți în întreaga țară, cu birouri în fiecare regiune
- avem parteneriate strategice de invidiat

Goodwill Consulting este parte a unui grup internațional, cu prezență în România, Ungaria, Bulgaria și Croația. Din 2008, oferim soluții complete pentru accesarea fondurilor europene și dezvoltarea afacerilor. Am fost primii care au creat conceptul pachetelor de tip abonament pentru dezvoltarea afacerilor, oferind servicii complete și am continuat să ne dezolvoltăm până în momentul de față. Acum putem să spunem cu încredere, că suntem cea mai mare companie din România care se ocupă cu consultanța pentru fonduri europene.
Dacă vrei să aduci mai multă strălucire în viața ta profesională și să te alături nouă, contactează-ne pe mail:
hr@gwconsulting.ro.

Goodwill grows, so do YOU!😄🌟

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024