Gratis

Consultant Vanzari(Focsani)

ARMEDA CARPET SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • RESPONSABIL,
  • ARE EXPERIENTA IN COMERT,
  • ARE DORINTA DE AFIRMARE PROFESIONALA,
  • ISI DORESTE UN JOB STABIL, UNDE POATE SA SE DEZVOLTE FINANCIAR,
  • ESTE FOARTE COMUNICATIV SI AMABIL.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • CUNOASTEREA PRODUSELOR LA VANZARE,
  • DEPRINDEREA FORMULELOR DE CALCUL PENTRU DEVIZE,
  • ORGANIZAREA MAGAZINULUI ( INTRETINERE, EXPUNERE, CURATENIE, ETC ),
  • VANZARE,
  • ABILITATILE DE LUCRU PE PC SUNT UN ATU IN PLUS.

  • ARMEDA HOME SE OCUPA CU COMERCIALIZAREA DE PRODUSE PENTRU DESIGN-UL CASEI (COVOARE, PERDELE, DRAPERII, CORPURI DE ILUMINAT).
  • SHOW-ROOM-UL NOSTRU IMBINA IN MOD ELEGANT SI RAFINAT ACESTE DOMENII, OFERIND O EXPERIENTA DE SHOPPING DIFERITA SI STILATA.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024