Gratis

Consilier Vanzari bijuterii aur si argint.

POESIA Jewelry
3 poziții

Candidatul Ideal

Ca sa devii repede un membru de baza in echipa noastra, vei avea nevoie de:Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;

Rabdare, entuziasm, ambitie si pasiune pentru ceea ce faci;

Invatare rapida, rezolvare de probleme si focus pe experienta pozitiva oferita clientului si pe rezultate;

Spirit de echipa si empatie;

Descrierea jobului

Aplicarea celor cinci principii ale strategiei Serviciului Clienți.

Informarea clienților cu privire la obiectele achizitionate.

Gestionarea eficientă a solicitărilor clienților .

Păstrarea înregistrărilor interacțiunilor cu clienții.

Depunerea eforturilor adecvate pentru a asigura satisfacția clienților.

Identificarea oportunităților de creștere a vanzarilor.

Crearea unei experiente de vanzare utilizand toate informatiile si materialele pe care le ai la dispozitie;

Asigurarea serviciilor de mentenanta post – vanzare la cele mai inalte standarde de calitate (curatare, inlocuire, pachete fidelizare, etc);

Implementarea activitatilor promotionale conform strategiei si calendarului de marketing;

Asigurarea imaginii corespunzatoare a produselor vandute;

Cunoasterea si utilizarea corecta a sistemelor de vanzare si management al stocurilor;

Transmiterea feeback-ului primit de la clienti catre persoanele interesate din departamentele de suport;
Salariu motivant;
Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
Oportunitatea de a-ți dezvolta o carieră în domeniul vanzarilor;

Poesia Jewelry, comercializeaza branduri de calitate cunoscute ce fac parte din categoria produselor de lux.
Scopul nostru este de a genera o dezvoltarea pe durata nedefinita a afacerii de a crea şi de a adăuga valoare partenerilor noştri de afaceri şi a brandurilor din portofoliul nostru.
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024