Gratis

Consilier Juridic CIT GRUP IMOBILIARE

CIT Grup Srl

Candidatul Ideal

Se iau în considerare doar persoanele ce completează mini interviul online aferent acestui JOB.
Echipa noastră este specializată în închirierea și administarea de imobile proprii. Te așteptăm alături de noi.

Candidatul ideal:
Super organizat / organizată si te identifici in valorile companiei noastre. https://www.citgrup.ro/informatii/compania
Experiență juridică în protejarea intereselor contractuale
Experiență reprezentare în instanța (2- 3 procese)
Experiență în relația cu instituțiile publice
Experiență în negocierea și semnara contractelor de achizitie, furnizare, colaborare
Stii sa utilizezi laptopul la nivel mediu (excel, word, email)

Descrierea jobului

Ce ai de făcut:
- te asiguri de respectarea contractelor de închirieri semnate, oferi răspunsuri locatarilor (chiriașilor) în baza contractelor semnate
- rezolvi, gestionezi și asiguri suport colegilor în toate spețele ce implica situații juridice
- negociezi și semnezi contracte de achizitie, furnizare, colaborare
- depui documente și obții documente de la instituții publice, bănci
- reprezinți interesul juridic al proprietarului și al companiei în toate interacțiunile cu terții
- participi la emiterea și validarea tuturor documentelor din punct de vedere juridic;
- arhivezi
- notifici diverse insituții publice (Poliție, Primărie, ISU) cerand să repecte legea
- te implici și în orice alte activități necesare bunei administrări a imobilelor
- informezi zilnic cu privire la rezultatele atinse

Vei interacționa cu: proprietari de companii (chiriași), avocați, executori judecătorești, instituții publice (Apia, primărie, poliție, etc), diverși constructori.

Descrierea companiei

De ce CIT Grup?
Brandurile noastre sunt:
700 Office
Dumbravita Office
Escape
citgrup.ro

Beneficii:
Ce primesti in plus: faci parte din o echipa solida, cu o prezenta importanta in Timisoara. Vei primii telefon, laptop, birou, masina de serviciu in functie de rezultate si alte beneficii (transport decontat, 1 masa / zi) in functie de vechime, rezultate si eficienta ta. Daca iti doresti ca legea sa fie respectata (legea partilor cat si prevederile legale) de catre toti inclusiv de catre insitutiile publice te asteptam alaturi de noi.

La CIT Grup ne mândrim cu o echipa unită, profesionistă și dornică de a crește împreună, de a ne dezvoltă continuu pentru a deveni cei mai buni. Dacă ești o persoană ambițioasă, responsabilă și pasionată în ceea ce faci și îți dorești să excelezi, CIT Grup este locul ideal pentru tine!

Societatea este unul dintre cele mai importante grupuri imobiliare locale. Având la baza o activitate de peste 20 de ani, începând activitatea în domeniul IT (www.citgrup.ro) și ulterior creând și această ramură imobiliară cu o poziție solidă în Timișoara, peste 150 chiriași în Timișoara.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024