Gratis

Consilier Juridic Junior

City Grill Group

Candidatul Ideal

Te încurajăm să candidezi pentru acest post dacă:
Ai experiență în domeniu: nivel entry-mediu / experiență pe un post asemănător
Ai studii superioare în științe juridice (Drept, Administrație Publică)
Deții cunoștințe teoretice de drept comercial, drept civil și nu numai.
Ai abilitati in utilizarea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
Ai abilități de a lucra independent și în echipă, atitudine proactiva și ambițioasă în gestionarea activității curente
Ai cunoștințe medii de limba engleză.

Descrierea jobului

Asigurarea de suport juridic departamentelor companiei,
Asigurarea de asistență juridică necesară desfășurării activității curente a companiei în cele mai bune condiții,
Reprezentarea intereselor și apărarea drepturilor legitime ale firmei în fața autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fata oricărei persoane juridice sau fizice,
Verificarea contractelor.

Beneficii
Laptop, telefon de serviciu
Abonament de servicii medicale Regina Maria
Decontarea transportului (abonament STB/Metrorex)
Bonuri de masă în valoare de 700 Lei lunar.
Beneficii în aplicația noastră Out4Food (reducere de angajat și puncte pentru achitarea notelor de plată la locul de muncă)

City Grill este cel mai mare lanț de restaurante din România. Cu 18 locații deschise în București, restaurante și cafenele, oferim zi de zi o experiență de neuitat oaspeților care ne calcă pragul, prin preparate delicioase și servicii de cea mai înaltă calitate.
Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024