Gratis

Consilier juridic Birou executor Cristian Munteanu

BIROU EXECUTOR JUDECATORESC CRISTIAN MUNTEANU

Candidatul Ideal

- cunostinte operare PC
- abilitati de rezolvare a problemelor, persoana ordonata, amabila, dinamica;
- abilitati foarte bune de organizare;
- obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)
- studii superioare juridice sau economice - OBLIGATORIU.
Preferabil experienta in domeniul executarii silite.

Descrierea jobului

- munca de birou
- deplasari la instantele judecatoresti, la banci, la serviciul contabilitate, la diverse institutii/persoane
- uneltele, instrumentele, echipamentul de lucru sunt cele specifice muncii de birou: computer, scanner, imprimanta, Xerox, fax, telefon,etc.
- relatii cu publicul
- activitati de organizare administrativa si protocol

BENEFICII:
- posibilitate de promovare
- prime in functie de realizari
- desfasurarea activitatii intr-un mediu placut
- conditii de munca superioare

Descrierea companiei

Birou executor judecatoresc Cristian Munteanu
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024