Gratis

CONDUCATOR AUTO PROFESIONIST

Somet S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana disciplinata,cu atitudine pro-activa in indeplinirea sarcinilor
Rezistenta la stress,capacitate de planificare a sarcinilor
​Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor
​Minim 2 ani experienta in conducerea autovehiculelor articulate (autotractor + semiremorca) de mare tonaj
​Permis auto B,C,E + card tahograf + atestat profesional - marfa valabil (marfa periculoasa ADR)

Descrierea jobului

Preluarea marfurilor pentru transport si predarea marfurilor la locatia de descarcare ,fara diferente cantitative ,calitative nejustificate, numai din zona Constanta catre Vest (Germania,Olanda,Belgia,Italia,Franta,Spania,Ungaria,Austria,Cehia etc) cu retur tot catre zona Constanta.
​Intocmirea documentelor de transport ,aferente fiecarei curse
Respectarea orelor de prezentare la incarcare ,respectiv livrare
​Mentinerea intacta a inventarului predat,constand in autotractor+semiremorca,anexe,scule echipamente,
Cursele dureaza intre 6-10 zile.
Ofer si cer seriozitate maxima.salariu atractiv

Firma de transport international din anul 1994,cu sediul in judetul Constanta.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024