Gratis

Camerista cu experienta Constanta

Maritimo Luxury Resort S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Alăturați-vă echipei noastre de elită!

Suntem în căutarea unor profesioniști dedicați să se alăture echipei noastre dinamică la un ApartHotel de prestigiu în Constanța. Oferim un mediu de lucru excepțional și oportunități de dezvoltare profesională într-o locație de vis.

Poziții Disponibile:

Cameriste: Responsabilități includ menținerea curățeniei și ordinii în camerele oaspeților, respectând standardele înalte ale hotelului.
Calcatoreasa lenjerie: Căutăm persoane meticuloase pentru îngrijirea rufelor, asigurând că toate articolele textile sunt curate și impecabil prezentate.

Cerințe:

Experiența anterioară în HORECA este un plus, dar nu obligatorie.
Atenție la detalii și o abordare meticuloasă.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a susține standardele noastre de excelență.
Rezidență în Constanța

Oferim:

Salariu competitiv și beneficii atractive.
Mediu de lucru plăcut și suportiv.
Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.
Contracte pe durată nedeterminată pentru tot anul.

Descrierea jobului

  • Contract de munca permanent.
  • Salariul atractiv.
  • Se cere experienta in domeniul hotelier.
  • Bonusuri in functie de performanta.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024