Gratis

Bucatar - Petit

Maison Des Crepes
2 poziții

Candidatul Ideal

Tanar, cool, dornic sa invete, care adora ceea ce face, care se simte bine in bucatarie si prietenos. Asa l-am descrie pe viitorul nostru coleg (sau colega).

Descrierea jobului

Petit este o locatie de brunch, fresh, noua, care ofera clientului o experienta foarte placuta, prin cafeaua de specialitate pe care o bea, prin design-ul superb al locatiei si prin atitudinea super friendly a staff-ului. Ne dorim ca preparatele din bucatarie sa vine in completarea acestor puncte forte ale noastre si sa ofere oamenilor un curcubeu pe cerul gurii.
Nu trebuie sa ai foarte multa experienta, trebuie doar sa iti doresti sa inveti si iti promitem ca te vom rasplati pe masura.

Maison des Crepes este un restaurant full service in care preparatele pe baza de clatite si pancakes se transforma in opere de arta.

Conceptul se distinge prin designul chic al locației, ambianța și preparatele spectaculoase care asigură o experiență culinară remarcabilă și instagramabilă de fiecare dată.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024