Gratis

Bucatar - Calimanesti, Caciulata

RAFI SI GABY SRL

Candidatul Ideal

  • experienta anterioara in restaurantul unui Hotel ce are standardul de 4 stele
  • capacitatea de coordonare a personalului ce face parte din bucatarie
  • capacitatea de a depasii eventuale erori ce ar putea aparea intr-o bucatarie
  • dorinta de perfectionare
  • multa seriozitate

Descrierea jobului

Pregatirea, prepararea si portionarea preparatelor specifice locului de munca;
Să se asigure că toate ingredientele sunt păstrate și gătite la temperatura potrivită;
Să coordoneze activitatea personalului din bucatarie

Beneficii:
  • bonuri de masa,
  • decont transport,
  • asigurare medicala,
  • contract de munca perioada nedeterminata,
  • program de lucru flexibil,
  • loc de munca stabil.

Restaurantul Bucura este pozitionat in Calimanesti Caciulata. Meniul nostru are specific traditional si international dar suntem deschisi la noi schimbari atata timp cat ele sunt argumentate.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024