Gratis

BUCATAR - ARZU

MAZILIQUE STUDIO S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Are un stil de lucru eficient si proactiv
  • Are cunostinte de tehnologie culinara/ procese si tehnica de gatit produse reci si calde
  • Cunoaste si aplica normele de igiena in domeniul alimentar
  • Este extrem de atent la detalii
  • Are energie, atitudine pozitiva, spirit de echipa
  • Este corect si responsabil
  • Cunoaste limba engleza cel putin la nivel conversational
  • Va realiza preparate de foarta buna calitate, conform retetarului
  • Va lucra in echipa cu colegii sai

Descrierea jobului

Responsabilitatile includ
  • Gatirea preparatelor din meniu (dip-uri, salate, sandwich-uri, supe, feluri principale) alaturi de colegii din echipa
  • Respectarea retetarului
  • Respectarea si impunerea standardelor de igiena și siguranță
  • Respectarea programului de lucru
  • Răspunde pentru calitatea, consecventa si productivitatea din timpul său de lucru

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Tichete de masa
  • Parte egala din tips
  • Oportunitatea de a lucra intr-o locatie noua, alaturi de o echipa tanara, profesionista, care pune accent pe gust, calitatea produselor si a serviciilor oferite

Arzu este un bistro deschis de doi ani, cu un concept care inglobeaza atat un meniu disponibil la counter (salate, tarte sărate, deserturi), cat si un meniu a la carte, acompaniat de cafea de specialitate, vinuri si cocktailuri.

Meniul nostru este unul dinamic, cu o serie de preparate care se schimba odata cu sezonul. Lucram cu ferme mici de langa Bucuresti, cu producatori locali, si punem mare accent pe gusturile intense si pe ospitalitate.

Pentru a afla mai multe despre noi si pentru a-ti face o idee despre mancarea pe care o pregatim, arunca un ochi pe pagina noastra de instagram - @arzu_bucharest
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024