Gratis

BUCATAR/AJUTOR BUCATAR GRADINITA PARTICULARA

GRADINITA UNIVERSUL COPIILOR 2

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este pasionat de gastronomie, creativ și capabil sa realizeze preparate pe care copiii sa le manance cu placere.

Cerinte:
- Experienta in domeniul gastronomiei sau dorinta de a invata rapid.
- Abilitati de comunicare si colaborare eficiente cu ceilalti membri ai echipei.
- Respectarea stricta a normelor de igiena si siguranta alimentara.

Descrierea jobului

Pregatirea si gatirea diverselor mancaruri in conformitate cu retetele gradinitei.
Asigurarea igienei si respectarea normelor de siguranta alimentara in toate etapele procesului de preparare a mancarurilor.
Mentinerea curateniei in bucatarie.
Program 7.00 - 15.00 luni - vineri.
Transport de la metrou Aviatorilor sau Piata Presei.
Concediu suplimentar de Craciun si de Paste.
Tichete de masa.

Gradinita particulara si scoala acreditate situate in zona Pipera - Voluntari.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024