Gratis

BARMAN, AJUTOR BARMAN, AJUTOR OSPATAR, AJUTOR BUCATAR

ICONIC EVENTS S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
-Posibilitatea de a efectua multitasking și de a prioritiza sarcinile în timpul orelor de vârf;
-Abilitate de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții;
-Capacitatea de a respecta și de a menține standardele ridicate de igienă și de siguranță alimentară;
-Capacitatea de a gestiona stocuri, de a pregatii necesarul;
-Crearea atmosferei primitoare pentru clienți; comunicarea cu aceștia și servirea acestora cu promptitudine și amabilitate;
-Pregătirea preparatelor în conformitate cu meniul stabilit;
-Limba engleză nivel conversational prezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Beneficii:
-Asigurarea respectului, colegialității și profesionismului din partea echipei;
-Posibilitatea de progres;
-Siguranța unui venit stabil;
-Mediu de lucru dinamic și distractiv;
-Posibilitatea de a învăța și de a dezvolta abilitățile în gastronomie/ bărmănie;
-O masă gratuită/ discount mancare.

Noi suntem echipa Iconic Garden/Dopamine. Te așteptăm să faci parte din echipa noastră de barmani/bucătari, să-ți creezi experiențe de neuitat și să ai o vară fun alături de noi!
Suntem o afacere în plină expansiune și căutăm o persoană pasionată de bărmanie/gastronomie și în măsură să se alăture echipelor noastre pentru a prepara și servi alimente de calitate. Dacă dorești să faci parte dintr-un mediu de lucru distractiv și dinamic, atunci ești cel/cea pe care îl/ o căutăm!
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024