Gratis

Barman/Ospătar/Ajutor de bucătar/Ajutor pizzer

CLUB-NET STAR SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm Ajutor de Bucătar/ Barman/ Ospătar pe o perioadă nedeterminata
  • Experiența nu este necesară, o poți dobândi în cadrul echipei La Povești;
  • Căutăm personal implicat, dornic de noi experiențe, capabil sa lucreze în echipa
  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea nevoilor clienților

Alătură-te echipei noastre și bucură-te de un loc de muncă sigur aproape de casă, într-un mediu plin de energie și oameni veseli!

LOCAȚIE- MURFATLAR/ NR CONTACT: 0723-309-741

Descrierea jobului

Responsabilitati

Barman: Prepararea și servirea băuturilor; interacționarea plăcută cu clienții; menținerea curățeniei și a organizării în zona de lucru.

Ospătar: Primirea clienților și îndrumarea lor către locurile disponibile; preluarea comenzilor și servirea acestora în mod prompt și eficient; asigurarea unei experiențe plăcute și satisfăcătoare pentru clienți.

Ajutor de bucătar: Asistarea bucătarilor în prepararea ingredientelor și gătirea preparatelor conform rețetelor stabilite; menținerea curățeniei și a igienei în bucătărie.

Ajutor pizzer: Pregătirea și coacerea pizzei; asigurarea calității și prezentării estetice a produselor; gestionarea comenzilor și a stocului de ingrediente necesare.

Beneficii
  • Oferim seriozitate
  • pachet motivațional
  • program fix
  • bonuri de masă
  • transport la terminarea programului de lucru
  • meniul zilei la prânz și multe alte beneficii.

La Povesti se doreste a fi un local in care oaspetii nostri sa se simta ca acasa, un loc plin de caldura si bun gust. Va asteptam cu mult drag sa va convingeti de calitatea serviciilor si produselor noastre.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024