Gratis

Barista Iasi

DAMAD EVENTS AND BEAUTY S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană dinamică, zâmbitoare, iubitoare de cafea și de copii, care să își dorească să se dezvolte alături de noi. Nu este necesară experiența, însă poate prezenta un avantaj.

Cerințe:
- Să fii o persoană zambitoare;
- Să prepari băuturi pe bază de cafea și o serie de cocktailuri;
- Să servești clienții;
- Să respecți protocolul de curațenie;
- Să fii o persoană organizată;

Descrierea jobului

Responsabilitățile cheie includ, dar nu se limitează la:
1. Prepararea și servirea băuturilor de cafea în conformitate cu standardele noastre de calitate;
2. Îngrijirea și întreținerea echipamentelor de cafea;
3. Comunicarea eficientă cu clienții;
4. Asigurarea curățeniei și ordinei în zona de lucru;

Ce oferim:
- Contract pe perioadă nedeterminată;
- Salar fix + bonusuri în funcție de gradul de implicare;
- Program de lucru flexibil;
- Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Jolly Cafe se deschide in Iasi! Conceptul acesteia va fi o cafenea cu loc de joaca pentru copii, fiind o locatie dedicată părinților cu copii și nu numai. Suntem o echipă tânără care își dorește să se dezvolte și să crească într-un mod cât mai organic. Te așteptăm să ne cunoaștem!
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024