Gratis

Barista

Tucano Coffee SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Îți place să ieși cu prietenii în oraș? La o cafea, o limonadă sau poate ai poftă de un cheesecake?

Alegi un loc unde servirea să fie impecabilă, produsele delicioase și vibe-ul bun?
Ce spui să fii tu cel care oferă o experiență de vis, celor ce vor să petreacă timp frumos cu prietenii?

Tucano Coffee - rețeaua internațională de Coffee shop-uri ce promovează filosofia de Love&Peace&Coffee în întreaga lume, caută noi colegi cu rol de BARISTA.

Descrierea jobului

Cum arată candidatul ideal?

- Persoană responsabilă și atentă la detalii;
- Orientat către nevoile oaspeților și bunăstarea acestora;
- Entuziasmat, creativ și cu gândire out of the box;
- Sociabil și dornic să facă parte dintr-o super echipă;
- Deține cunoștințe de limba engleză - nivel conversațional;
- Experiența în domeniu constituie un avantaj, însă dorința de dezvoltare este un MUST!

Descrierea companiei

Care sunt sarcinile tale?

- Preluarea comenzilor oaspeților;
- Prepararea și servirea produselor, conform standardelor companiei;
- Promovarea produselor și ofertelor actuale;
- Menținerea curățeniei la locul de muncă;
- Efectuarea inventarierii lunare;
- Participarea la training-uri de dezvoltare continuă în domeniul cafelei de specialitate.

Ce iti oferim?

- Salariu competitiv;
- Comision din vânzări;
- Training;
- Echipă prietenoasă;
- Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Dacă te regăsești în cele de mai sus, nu ezita să aplici și te invit la o cafea să discutăm mai multe detalii :)
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024