Gratis

Assistant Customer Service

Lider Servicii S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cunostinte limba engleza nivel mediu
- Abilitati de comunicare si organizare bine dezvoltate
- Cunostinte bune de operare PC Office si a pachetului MS Office
- Cunostinte minime de contabilitate primara
- Bune abilitati de relationare si dezvoltare a conexiunilor
- Coordonare si logica in munca de echipa
- Dinamic, serios, politicos
- Seriozitate, integritate, responsabilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Preluarea si procesarea comenzilor
- Urmarirea contractelor comerciale in desfasurare
- Anticiparea si identificarea nevoile clientilor
- Intocmirea de rapoarte si situatii
- Intocmire oferte client

Constituie avantaj
- Cunoasterea materialelor de constructii
- Experienta pe un post cu atributii similare minim 2 ani
- Cunostinte de lucru cu programe specifice de gestiune

Beneficii
- Salariu motivant, bonuri de masa si bonusuri de performanta
- Posibilitati de avansare
- Team buildig-uri si iesiri cu echipa de colegi
- Lucru intr-o echipa dinamica si profesionista

Lider Servicii SRL, cu sediul în Suceava, este o companie cu capital integral românesc, înfiinţată în anul 2003. Perspectiva înfiinţării acestei societăţi comerciale a fost dezvoltarea vânzărilor pe întreg teritoriul României a materialelor pentru construcţii de ultimă generaţie.
Clienţii noştri sunt firme internaţionale, distribuitori zonali şi naţionali, depozite, constructori şi antreprenori.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024