Gratis

ASISTENT STORE MANAGER

MINISO HOME ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
  • Reprezinta un avantaj o experienta pe un post similar de minim 2 ani;
  • Abilitatea de a planifica si a atinge obiective pe termen mediu si lung;
  • Spirit de echipa si aptitudini organizatorice;
  • Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate;
  • Capacitate de analiza, adaptare rapida si de a lua decizii;
  • Bune cunoștințe de operare PC : Office.

Descrierea jobului

  • Organizarea,planificarea si coordonarea magazinului;
  • Realizarea planului de vanzari si respectarea bugetului de cheltuieli;
  • Urmarirea indicatorilor KPI ai magazinului si realizarea unui plan de actiuni;
  • Asigurarea unui management al stocurilor corect;
  • Pregatirea si participarea la derularea inventarelor;
  • Asigurarea unui nivel corespunzator de customer service;
  • Respectarea standardelor de merchandising ale companiei;
  • Completarea si gestionarea intregii documentatii a magazinului;
  • Recrutarea si selectia personalului, formarea, motivarea,evaluarea si propunerea de promovari sau penalizari pentru echipa din magazin;
  • Implementarea corecta a noile proceduri si concepte in magazin;· Verificarea respectarii regulamentelor , procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru a angajatilor din subordine.
  • Te vei asigura de respectării cadrului legislativ si normelor de siguranța in magazin;

Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonusuri de performanta.
  • Tichete de masa.
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Training specializat.
  • Program de lucru flexibil.
  • Oportunitati de promovare in cadrul companiei.
  • Suport din partea unei echipe profesioniste si prietenoase.

Noi, cei de la MINISO, ne mândrim să facem parte din brandul asiatic cu cea mai rapidă perioadă de expansiune din rândul marilor comercianți, având deja peste 4000 de magazine în întreaga lume. Ca promotor al produselor globale inteligente de consum, MINISO urmărește o filozifie simplă și naturală de viața, luând în considerare resursele pământului, mediul, reciclarea și alte probleme.

În 2018 am pătruns și pe piața din România și până în prezent am deschis 17 magazine în care comercializăm produse pentru casă și frumusețe, precum și accesorii digitale. Suntem o echipă tânără, dar ambițioasă! Și ne căutăm colegi pe măsură!

Alătură-te unei echipe fantastice MINISO, unde te poți dezvolta personal. Tot ce trebuie să faci este să aplici la unul dintre joburile noastre, iar noi te vom contacta dacă vei fi candidatul pe care îl căutam.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024