Gratis

Asistent Receptie

RUBIKON MEDIA ADVERTISING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
Dinamic și dornic de a învăța
Îndemânatic și deschis
Harnic și plin de energie

Descrierea jobului

Responsabilități:
Curățarea și întreținerea încălțămintei conform standardelor noastre
Asigurarea unui serviciu prompt și atent pentru clienți
Utilizarea casei de marcat
Receptia clientilor

Beneficii:
Salariu competitiv
Program felxibil
Mediu plăcut și colectiv tânăr
Locația în mijlocul orașului

Trimite CV-ul tău la: contact@papucinopalas.ro
Sau scrie-ne pe WhatsApp la: 0791303333

Papucino oferă servicii de îngrijire, igienizare și curățare premium pentru încălțăminte, genți, echipamente de protecție, căști și jachete din piele. Ne dedicăm pasionaților de curat și frumos, fiind apreciați pentru profesionalismul și atenția noastră la detalii.
Cu pasiune pentru curățenie și igienă, suntem specializați în servicii de curățare și igienizare pentru încălțăminte, genți, pălării, căști, echipamente de protecție și echipamente sportive. Folosim tehnologia aburului și accesorii specializate pentru a garanta îndepărtarea completă a petelor. Prin injectarea aburului și a detergentului, împreună cu utilizarea periilor speciale, slăbim și îndepărtăm praful și murdăria de pe toate suprafețele. Rezultatul? O igienizare de excepție și un aspect impecabil. Alegeți calitatea pentru articolele dumneavoastră - alegeți serviciile noastre de curățare și igienizare.

Expertiză specializată - Echipa noastră este formată din profesioniști calificați în curățarea și igienizarea articolelor de încălțăminte, genți, pălării, căști, echipamente de protecție și echipamente sportive.

Utilizarea tehnologiei avansate - Am investit în tehnologie modernă și echipamente specializate pentru a vă putea asigura o curățare eficientă și sigură a articolelor.

Produse profesionale - Folosim o gamă de produse de curățare de înaltă calitate, non-toxice și prietenoase cu mediul, reușind astfel să oferim servicii de igienizare eficiente, asigurând îndepărtarea bacteriilor, virusurilor și a altor agenți patogeni.

Profesionalism și Adaptare - Oferim soluții personalizate, adaptate nevoilor specifice ale fiecărui client sau tip de articol. Răspundem rapid schimbărilor din industrie prin inovații actuale speciale pentru a satisface cerințele clienților.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024