Gratis

Asistent Manager

TIM RAIL CARGO

Candidatul Ideal

-studii superioare
-experienta in campul muncii (office job) minim 3 ani
-cunostinte limba engleza nivel avansat
-cunostinte avansate de MS Office ( WORD, EXCEL).
-capacitate de analiza, organizare si planificare
-capacitate de relationare, adaptare la sarcini de lucru in schimbare

Descrierea jobului

- asigura interfata intre managementul firmei si parteneri externi si interni ai grupului
- preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea acestora ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈catre persoanele solicitate
- inregistreaza documentele primite si le repartizeaza departamentelor interne;
- asigura o buna facilitare si transmitere a informatiilor intre diverse departamente;
- asigura activitatile de protocol necesare in cadrul vizitelor, sedintelor sau evenimentelor;
- gestioneaza stocul de elemente de birotica si protocol;
- tehnoredacteaza documente;
- verifica si actualizeaza diferite rapoarte

Suntem o companie cu domeniu de activitate “Transportul de marfa pe calea ferata” .
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024