Gratis

Asistent Manager

HIDROSTYLE SRL

Candidatul Ideal

Deschidem porțile pentru un nou coleg/a in echipa Hidrostyle!
Asumarea responsabilității, capacitatea de a lucra in echipa si implicarea sunt plusurile care te vor ajuta să obtii rezultate performante alături de noi.

Ce este nevoie sa detii:
  • Experienta de minimum doi ani intr-un post similar
  • Studii superioare finalizate in domeniul economic constituie un avantaj
  • Foarte bune cunostinte de contabilitate primara si de gestiune
  • Experienta in lucrul cu softuri contabile
  • Excelente cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office
  • Competente de limba engleza la nivel mediu
  • Abilități excelente de comunicare verbala și în scris
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa, gandire analitica si atentie la detalii
  • Atitudine entuziasta, dorinta de invatare, limbaj si comportament elegant
  • Permis dе conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Furnizarea de asistenta generala pentru echipa manageriala in activitatile administrative
  • Emiti facturile fiscale pentru clientii organizatiei
  • Verifici corectitudinea datelor si valorilor facturilor primite de la furnizori si le transmiti departamentului contabilitate in vederea efectuarii platilor
  • Urmaresti datele scadente ale facturilor fiscale de la furnizori si pentru clienti
  • Operezi la zi contabilitatea primara utilizand programul Saga
  • Realizezi confirmari de sold anuale ale furnizorilor (fisa cont)
  • Pregatesti dosarul lunar de contabilitate (extrase bancare, deconturi, dispozitii de plata, bonuri de consum etc)
  • Arhivezi electronic si fizic toate documentele pastrand o buna evidenta a acestora
  • Transmiti informatiile lunare necesare pentru intocmirea Rapoartelor de Mediu si Intrastat
  • Actualizezi baza de date in cadrul aplicatiei de tip CRM
  • Interactionezi si mentii relatia cu furnizorii si clientii
  • Elaborarezi si/sau completezi diverse rapoarte solicitate de management
  • Sortezi corespondenda electronica
  • Asigurarea unei primiri profesionale a vizitatorilor si gestionarea corespunzatoare a apelurilor telefonice
  • Asiguri suport tuturor departamentelor organizatiei (editare contracte etc).
Ce oferim:
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare
  • Iti desfasori activitatea profesionala intr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti din punct de vedere profesional
  • Esti parte din programul intern de dezvoltare profesionala si de imbunatatire a abilitatilor
  • Climat organizational pozitiv ce valorizeaza respectul si invatarea.
Activitatea se desfasoara la punctul de lucru situat in: Str Mihai Eminescu nr. 18, Tunari, Ilfov.

HIDROSTYLE este o companie cu o experienta de 10 ani pe piata de SPA si Wellness.
Suntem unic importator si distribuitor al cazilor cu hidromasaj CalderaSpas®, SUA. De asemenea, reprezentam in Romania si brandul de piscine cu inot contracurent Endless Pools, considerat numarul 1 in lume pe acest segment.
Fiecare produs este conceput cu cea mai mare atentie pentru detalii si este riguros testat la cele mai inalte standarde de calitate.
Ne bazam pe o echipa dinamica si ambitioasa, bine pregatita profesional, ce este indrumata de manageri cu experienta in domeniu.
Contribuim din plin la confortul vietii clientilor nostri!

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024