Gratis

DISPECERAT

RENACRIS TRANS SRL

Candidatul Ideal

Cautam un coleg / o colega care sa ne completeze echipa.
Persoana dinamica, organizata, deschisa, profesionista.
Cunostinte limba ENGLEZA si MAGHIARA, la nivel conversational.
Cunostinte de baza de operare in Word, Excel, Mail.
Experienta in munca de birou, intocmirea de facturi, adrese, corespondenta.
Experienta minima in domeniul transportului constituie avantaj.

Descrierea jobului

Verificare documente de transport, primire/ trimitere corespondenta.
Emitere facturi, trimiterea acestora pe mail/ curierat.
Mentinere si completare baza de date.
Urmarire scadente, facturi si comenzi deschise.
Pregatire plati.
Mentine relatia cu clientii existenti si cei noi.
Asistarea colegilor din dispecerat.

Descrierea companiei

Casa de expeditii. Logistica. Transport.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024