Gratis

ASISTENT LOGISTICA

ELTRA LOGIS S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca esti in cautarea unui loc de munca, hai in echipa noastra ca sa crestem impreuna!
Este un job dinamic si potrivit pentru tine daca:
- esti o persoana serioasa, harnica si flexibila care se adapteaza usor;
- vrei sa-ti dezvolti o cariera in logistica;
- ești deschis la informație si iti doresti sa evoluezi;
- cunosti minim o limba de circulatie internationala(engleza), iar cunoasterea limbii spaniole prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?
- monitorizezi transporturile și livrările;
- comunici cu furnizorii pentru organizarea transporturilor;
- intocmesti comenzi de transport;
- te asiguri de primirea documentelor ( CMR-uri, avize);
- cunosti timpii legali de conducere si perioadele de repaus zilnice si saptamanle

Cе oferim?
- un pachet sаlаriаl motivant, variabil in functie de performanta;
- decontare deplasare la serviciu;
- bonuri de masa;
- bonuri cadou de Paste si Craciun;
- un mediu de lucru placut si modern, intr-un colectiv de munca tanar si prietenos;
- un loc de munca pe termen lung intr-o companie stabila.

Alatura-te echipei noastre!
Ne poti scrie pe office@eltralogis.com, sau suna-ne la 0737 699 699.

,,În 2006 povestea Eltra Logis a prins viață. Am început cu un singur depozit în România, Albota – o locație excelentă din punct de vedere logistic pentru o zonă geografică precum România – și am ajuns să avem mai multe depozite atât în ​​România, cât și în Spania .

Cu o rețea incredibilă de parteneri din toată Europa, ne-am extins și perfecționat serviciile la standardele de ultimă oră : Cross Dock, Logistică, Depozitare și manipulare, Moda, Farmaceutice și Bunuri de mare valoare .

Nu am fi putut ajunge aici fără partenerii noștri și fără ambiția noastră de progres, ceea ce se vede din numeroasele noastre certificări de calitate și standarde extrem de înalte. La Eltra Logis, pentru că „detaliile fac diferența”, a trebuit să ne asigurăm că detaliile serviciilor noastre sunt respectate până la cel mai mic detaliu.

Misiunea noastră este să oferim servicii unice pe piață, în grupuri de calitate cu atenție la detalii pentru o relație reciproc avantajoasă care să genereze prosperitate

Pentru a satisface nevoile clienților noștri, le oferim acestora o flotă foarte modernă și o rețea extinsă de subcontractanți și corespondenți, care lucrează sub responsabilitatea și controlul companiei noastre.

Eltra Logis are un depozit cu o capacitate de aproximativ 140.000 de produse pe umerase. Prețurile sunt fixate punctual cu departamentul nostru de logistică.”

Elena Jianu CEO al Eltra Logis Cluster

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024