Gratis

Referent de Specialitate Vama si Logistica

SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL

Candidatul Ideal

• Studii superioare in domeniul economic – finalizate sau in curs;
• Cunostinte generale contabilitate primara / gestiune;
• Cunostințe de Microsoft Excel;
• Persoană cu gândire logică, spirit analitic, atenție la detalii;
• Bune abilități de comunicare și spirit de echipă;
• Cunostințe de limba engleză la un nivel mediu;

Descrierea jobului

  • Verifica operatiunile aferente miscarii stocurilor;
  • Posteaza facturile de marfa in baza de date, prin preluare din comanda de cumparare , dupa confirmarea receptiei fizice de catre gestionari;
  • Verifica rapoartele de vanzari pentru declaratii vamale export;
  • Raspunde de primirea documentelor aferente gestiunii;

Cine suntem: O companie cu aproape trei decenii de experienta in Travel Retail si Luxury Retail.
Ce ne recomanda: Un portofoliu impresionant de branduri premium in magazinele noastre: BestValue, CrewShop, MilitaryShop, Coccinelle, Furla, Mamaquilla.
Ce ne face unici: Suntem un nume de referinta in universul luxury prin intermediul magazinelor noastre high-end, dezvoltate exclusiv pentru a oferi experiente senzoriale exceptionale: Obsentum si Delirium.
De ce sa ne alegi: La MILLENIUM PRO DESIGN te vei alatura unei echipe de peste 300 de profesionisti care impartasesc o pasiune comuna pentru excelenta. Suntem dedicati sa oferim fiecarui membru al echipei noastre oportunitati de dezvoltare intr-un mediu in care potentialul tau nu doar ca va fi recunoscut, ci va fi si cultivat.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024