Gratis

Asistent Comercial

ALACORE SRL

Candidatul Ideal

Cunoştinţe de operare pachetul Microsoft Office
Abilităţi foarte bune de comunicare si relationare
Studii incheiate(diploma de licenta), de preferință în domeniul agricol/financiar / logistic/ commercial/comunicatii si relatii publice sau în domenii conexe
Nivel ridicat de atenție la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati
Primeste si trimite documente prin posta rapida
Redactarea contractelor de vanzare/cumparare
Intocmeste situatiile documentare a creantelor externalizate
Primeste si tine evidenta efectelor de plata
Răspunderea solicitărilor clienților prin telefon, e-mail și în persoană pentru contabilitate/logistica/juridice
Intocmeste contabilitate primara
Intocmeste diverse rapoarte solicitate de conducerea societății, actualizeaza, verifica in permanenta (zilnic/ lunar/periodic) diverse situatii/rapoarte privind activitatea societatii
Ce oferim noi?
Salariu atractiv+ bonus de performanta
Bonuri de masă
Propriul birou
Training si proces de inductie
Manageri cu experienta de la care ai ce invata in fiecare zi
Laptop si telefon de serviciu
Program de lucru: luni-vineri, intre orele 9:00-17:00.
Zile disponibile de lucru in regim home office.
Decontare transport pana la birou
- Tip Contract: Full-Time

Descrierea companiei

Descrierea firmei

Suntem o companie tanara si dinamica, cu o experienta de mai multi ani in domeniul sroturilor si comertul cu cereale. Astfel incercam sa venim in ajutorul fermierilor la valorificarea produselor (cereale, seminte oleaginoase), cat si a fermelor de animale la cumpararea materiei prime pentru furaj.

Portofoliul de produse:

cereale de baza (porumb, grau, triticale, orz) seminte oleaginoase (floarea soarelui, rapita, soia) produse destinate fabricarii nutreturilor combinate (sroturi de soia, floarea-soarelui si rapita; tarate de grau; faina furajera, etc.)

Seriozitate, promtitudine si experienta sunt caracteristicile companiei noastre, prin care incercam sa cream parteneriate de lunga durata.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024