Gratis

Asistent administrativ

LUCEDOMOTICA

Candidatul Ideal

• Cunoștințe medii-avansate de Excel (funcții și formule de bază, tabel Pivot, Vlookup)

• Abilități de organizare, o bună comunicare și relaționare

• Abilități de a lucra cu documente și de a gestiona informații

• Experiență de cel puțin 2 ani pe un post cu activități similare

• Profesionalism, spirit de inițiativă, atenție sporită la detalii

• Responsabilitate, ordine, punctualitate și seriozitate

Descrierea jobului

• analiza informațiilor și realizarea de situații (in Excel - formule tip Vlookup, Pivot)

• redactarea contractelor, organizarea și arhivarea documentelor

• introducere date în programul de contabilitate, emitere facturi

• redactare si inregistrare documente de personal

• asigurarea de suport pentru Manager

• elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de către management

• realizarea activităților administrative și de protocol

Din 2003 pe piața din România, LuceDomotica este leader pe segmentul de iluminat arhitectural.

Suntem o echipă unită de proiectanți, arhitecți, ingineri și electricieni autorizați care colaborează pentru a asigura succesul fiecărui proiect. Ne implicăm atât rațional, cât și emoțional în realizarea proiectelor, având pasiune pentru ceea ce facem. Construim mereu o legătură strânsă și transparentă cu partenerii noștri pe toată perioada colaborării.

Avem dorința de a fi cât mai buni, de a crește și de a inova cu fiecare proiect pe care îl implementăm.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024