Gratis

Asistent Manager

CLASICO PAPER SRL

Candidatul Ideal

Persoana comunicativa, dinamica, responsabila, orientata spre rezultate si atenta la detalii.
Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor.
Capacitate de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp.
Cunostinte foarte bune de Microsoft Office si navigare pe internet.
Cunoasterea programului NeoSys pentru partea de salariati constituie un avantaj.
Minim un an vechime in munca.

Descrierea jobului

Activitati specifice:
Asigura legatura dintre managerul general si restul departamentelor
Se ocupa de partea de protocol
Raspunde de promovarea imaginii firmei prin comportamentul adoptat fata de persoanele cu care vine in contact in cadrul firmei si din afara ei si prin activitatea desfasurata.

Activitati de secretariat:
Asigura buna circulaţie a documentelor şi a informaţiilor la nivelul firmei, si in relatia cu partenerii (preluare apeluri telefonice contabilitate/furnizori, mailuri, corespondenta)
Intocmeste si redacteaza adrese si alte documente
Arhiveaza corect documente.

Alte activitati:
Emite instrumente de plata catre furnizori.
Face plati bancare.
Intocmire de adeverinte pentru angajati
Tine sub control valabilitatea tuturor asigurarilor specifice societatii si reinnoirea lor prin firma colaboratoare.

Beneficii: Mediu de lucru tanar si dinamic; posibilitati de invatare si dezvoltare personale, salariu atractiv in functie de experienta si dorinta de implicare.

Societate in plina ascensiune si dezvoltare asteapta cele mai bune C.v-uri in vederea stabilirii unor interviuri. Activitatea noastra principala este distributia de consumabile de birou,de asemenea avem productie proprie in domeniul tipizatelor,agendelor si calendarelor precum si a oricarui formular cu regim special.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024