Gratis

Area Sales Manager

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Candidatul nostru trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
-Studii superioare sau medii absolvite
-Excelente abilitati de comunicare si de negociere B2B
-Foarte buna cunoastere a tehnicilor de vanzare
-Orientare catre client si rezultate
-Usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale
-Rezistenta la stres
-Cunoștințe de operare PC
-Disponibilitate la scurte deplasari
-Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Atributiile si responsabilitatile postului:
- Prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti
- Prezinta si promoveaza produsele si serviciile companiei
- Redacteaza ofertele de pret
- Intocmeste noile contracte
- Asigura derularea contractelor existente si urmăreşte rezolvarea tuturor problemelor apărute în relaţia cu clienţii
- Desfasoara activitatea de selecţie de personal si asigura implementarea contractelor noi
- Asigura consultanta pentru noi clienti

Beneficii:
- Prime de sarbatori
- Comision lunar
Program lucru: 8:00-16:00
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.