Gratis

ANALIST LICITATII

DACRIS IMPEX

Candidatul Ideal

Vrei sa faci parte dintr-o companie in care poti sa inveti si sa te dezvolti?
Te motiveaza sa stii ca munca ta contribuie la atingereat targetului de vanzari?
Asteptam cv-ul tau pentru pozitia de Analist vanzari, ofertare si licitatii.
  • Experiență de minim 2 ani într-un rol similar, preferabil într-un mediu de vânzări B2B.
  • Abilități excelente de analiză și negociere.
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termene stricte.
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă.
  • Experiență în utilizarea platformelor de licitații și a SICAP reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Analizarea cerințelor clienților și selecția produselor din portofoliul companiei pentru elaborarea ofertelor, inclusiv propunerea de discount-uri și stabilirea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀prețurilor finale în conformitate cu obiectivele de profitabilitate.
• Elaborarea și transmiterea în termenele stabilite a ofertelor comerciale, tehnice și a documentelor de calificare necesare în procesul de licitație.
• Gestionarea depunerii ofertelor și a documentației corespunzătoare în platformele online, în SICAP sau prin alte mijloace convenite, asigurând respectarea tuturor cerințelor și termenelor impuse.
• Pregatirea mostrelor pentru produsele solicitate de clienți în cadrul procesului de ofertare, daca este cazul
• Elaborarea și prezentarea rapoartelor relevante privind activitatea desfășurată și alte rapoarte de vânzări, oferind informații utile pentru evaluarea și îmbunătățirea performanței echipei și a procesului de vânzare.

Dacă ești pregătit să te alături unei echipe dinamice și să contribui la succesul nostru continuu, te încurajăm să aplici.

Pentru a-ti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim:
  • Un pachet financiar atractiv;
  • Decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei (puncte de preluare din Piata Victoriei si Piata Presei Libere);
  • Asigurarea transportului din Ploiesti;
  • Bonuri de masa;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Abonament la Bookster si acces la serviciile 7Card;
  • Suport in dezvoltarea profesionala si personala;

Descrierea companiei

www.dacris.net
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024