Gratis

Specialist Achizitii Publice

Sion Solution S.R.L.

Candidatul Ideal

Minim 2 ani experiență în întocmirea devizelor într-un soft specializat;
Cunostinte de utilizare Word, Excel, Outlook;
Cunoștințe în legislația achizițiilor publice prezină un avantaj;
Abilități dezvoltate de comunicare, de argumentare și persuasiune;
Raționament analitic și gândire strategică;
Seriozitate, responsabilitate si implicare;
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational.;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vei studia documentația (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) predată de beneficiar sau pusă la ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀dispoziție de colegii din departamentul de vânzări;
  • Vei stabili strategia pentru întocmirea documentației de prezentare a ofertei, ținând cont de cerințele transmise și politica firmei pentru întocmirea ofertelor;
  • Vei descărca din SEAP documentația aferentă încărcării ofertelor
  • Vei întocmi planul de control calitate, verificări și încercări
  • Vei întocmi documentația necesară participării la licitații publice și vei completa DUAE ( de Achizitii Publice) în Platforma SEAP.

SION SOLUTION este integrator de solutii la nivel national cu o vasta experienta in domeniu si face parte din categoria companiilor care nu doar incearca, ci si reusesc sa faca lucrurile sa mearga.

Scopul SION SOLUTION este de a implementa solutii inteligente care sa raspunda nevoilor de securitate, in concordanta cu bugetul clientului. Ne concentram pe rezultat, orientarea spre client si respectul fata de acesta, integritatea si competitivitatea, legalitatea, performanta, responsabilitatea fata de resurse si accesibilizarea serviciilor oferite.

Profesionalismul, promptitudinea si flexibilitatea sunt cuvinte cheie atunci cand vorbim despre SION SOLUTION.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 24 Mai 2024 Expiră 23 Iun. 2024