Gratis

Ajutor de bucatar / bucatar - bucatarie Brunch Sibiu

CHARLIES COFFEE SOCIETY S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Iti place sa experimentezi lucruri noi constant si sa fii creativ in bucatarie si in mancarea ta de zi cu zi, vrei sa faci parte din echipa Charlie's, o echipa cu oameni faini? Atunci te asteptam sa ne cunoastem mai bine!

Daca iti place sa dai tot ce ai mai bun in ceea ce faci, cu siguranta o sa ne potrivim!

Descrierea jobului

Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar cu toate astea ne asteptam la un minim de cunostinta in bucatarie. Trainingul va fi oferit gratuit in incinta bucatariei noastre in primele saptamani de lucru.

Ca si principale responsabilitati ar fi:

- pregatirea produselor pentru fluxul zilnic de activitate ( hummusuri, aluaturi, preparate calde, etc. );
- pregatirea si asamblarea preparatelor conform retetarului;
- pastrarea exemplara a curateniei la locul de lucru;
- organizare in fluxul de lucru pentru o desfasurare cat mai buna a activitatii.

Programul de lucru este flexibil, dar nu depaseste 40/45 de ore pe saptamana!

Pe langa salariu, se ofera bonusuri in functie de performanta lunara, punctualitate, lucru in echipa, si mai multe criterii, clar stabilite inca de la inceputul colaborarii. Salariul se renegociaza lunar in primele 3 luni, dupa care in fiecare trimestru, in functie de evolutia fiecaruia.

Bucataria Charlie's consta in preparate realizate de la 0 de catre tine, noul nostru bucatar, preparate in care punem mult suflet si pasiune. Conceptul nostru este de a aduce preparate vegane si vegetariene cat mai gustoase si sanatoase in dieta zilnica a clientilor, dar nu numai. Incercam sa ne concentram cat mai mult pe produse naturale si locale, motiv pentru care multe din preparatele folosite in dishuri sunt realizate de catre noi. De la produse de panificatie, checuri, sosuri de tahini, barbecue, etc.. Daca esti curios de ceea ce facem, te asteptam la Charlie's sa iti prezentam mai bine bucataria noastra, si sa povestim mai multe despre posibila noastra colaborare!
Publicat 7 Apr. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Mai 2024