Gratis

Ajutor Bucatar / Bucatar

JW Marriott Bucharest Grand Hotel
4 poziții

Candidatul Ideal

Cand profesionalismul intalneste pasiunea, se naste arta culinara!

Esti la inceput de drum si vrei sa inveti de la cei mai buni bucatari din domeniul ospitalitatii?
Esti un Chef cu experienta dar consideri ca mereu exista lucruri noi de invatat si cauti un mediu profesionist de lucru?

Daca da, atunci gandeste-te la cel mai bun restaurant in care ai lucrat – la JW Marriott vei gasi mult mai mult decat atat sau chiar iti poti imagina!

Stim din experienta cat este de important pentru un Chef sa aiba conditii excelente de lucru: aparatura performanta si ustensile de top, varietate in meniuri pentru a incerca mereu preparate si stiluri noi, folosirea doar a produselor de cea mai buna calitate, dar si o echipa plina de dinamism.

Daca simti ca putem sa tintim impreuna excelenta, atunci suntem nerabdatori sa te cunostem!

Descrierea jobului

Ce oferim noi?
  • Discounturi la cazare în peste 8.000 de hoteluri din intreaga lume. Da, 8.000!
  • Oportunități nelimitate de cariera (internațional și local)
  • Tichete de masă
  • Pachet de beneficii medicale
  • Mic dejun de 5 euro atunci cand vă cazați în oricare dintre hotelurile noastre din Europa
  • Reduceri la mancare și bautura în toate restaurantele și barurile noastre
  • Reduceri la cazare pentru prieteni și familie
  • Programe de wellbeing
  • Program flexibil
  • 21 de zile de vacanță (numarul crește odata cu vechimea în munca)
  • Acces la traininguri de top
  • Cele mai tari petreceri ale angajaților
  • Bonus atunci cand vă recomandați prietenii pentru job-urile noastre
…și multe altele

Marriott International is the largest global hospitality company with 30 hotel brands represented in over 7,000 properties in 122 countries and growing.

JW Marriott is part of Marriott International's luxury portfolio and consists of more than 80 beautiful properties in gateway cities and distinctive resort locations around the world. Our associates deliver sophisticated and warmly authentic service in a comfortable and luxurious atmosphere that cultivates fulfilling experiences for both our associates and our guests.

Whether you are a seasoned hospitality professional or just beginning your career, Marriott has endless opportunities for you to explore.

Marriott International is consistently recognized as an employer of choice globally by FORTUNE magazine, DiversityInc and Great Places to Work Institute, among others. Visit www.marriott.com/careers to learn more about our workplace culture and career opportunities.

Marriott International is an equal opportunity employer committed to hiring a diverse workforce and sustaining an inclusive culture. Marriott International does not discriminate on the basis of disability, veteran status, or any other basis protected under federal, state or local laws.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024