Gratis

Agent vanzari

SAMUS TEC

Candidatul Ideal

-Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul constructiilor.
-Abilități excelente de comunicare și negociere, cu capacitatea de a construi și menține relații solide cu clienții.
-Cunoștințe solide despre produsele și materialele din beton, precum și despre procesele de productie.
-Orientare către rezultate, atenție la detalii și abilități de organizare pentru a gestiona eficient activitatea de vânzări.
-Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Descrierea jobului

-Identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de vânzări în domeniul constructiilor.
-Contactarea clienților potențiali, prezentarea produselor și serviciilor noastre într-un mod profesionist și persuasiv.
-Crearea unui portofoliu nou de clienti.
-Construirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți, asigurându-te că aceștia primesc asistență și suport într-un mod prompt și eficient.
-Monitorizarea și raportarea rezultatelor vânzărilor, atingerea și depășirea obiectivelor stabilite.

Oferta noastră:
-Pachet salarial competitiv, format dintr-un salariu fix și comisioane atractive bazate pe performanță.
-Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
-Mediu de lucru dinamic și plăcut, într-o echipă profesionistă și dedicată.
-Masina de serviciu.

SAMUS TEC SA, membra a MG TEC Grup, este o companie cu capital privat romanesc, ce activeaza pe piata constructiilor din anul 1991. Compania furnizeaza servicii de executie lucrari de infrastructura rutiera, lucrari civile si industriale. Suntem un important producator si furnizor de structuri prefabricate din beton armat si precomprimat, precum si de mixturi asfaltice, betoane si de agregate minerale de balastiera.
Reputatia companiei SAMUS TEC SA este sustinuta de calitatea, performanta, preturile competitive si sistemul logistic eficient. Toate acestea sunt dovezi tangibile in mentinerea unor standarde dinamice si consistente, atat in privinta potentialului de dezvoltare a afacerii cat si a consolidarii pozitiei SAMUS TEC pe piata. Relatiile trainice cu clientii si partenerii nostri au reprezentat dintotdeauna succesul companiei. Cu viziune si profesionalism ne dorim sa anticipam nevoile clientilor nostri si sa venim in intampinarea lor cu solutii optime si idei.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024