Gratis

Agent vanzari

EXING CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

-Persoană comunicativă, cu abilități de analiză și organizare
-Permis de conducere categoria B
-Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite
-Disponibilitatea de a efectua deplasări zilnice pentru atingerea obiectivelor de vânzări

Descrierea jobului

-Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi
-Urmărirea procesului de comandă
-Vizitarea clienţilor arondaţi
-Prezentarea, promovarea si vânzarea produselor
-Monitorizarea concurenței
-Analizarea cerințelor clienților și acordarea consultanței privind caracteristicile produselor și condițiilor de vânzare

Beneficii:
-Pachet salarial competitiv
-Masină și telefon de servici
-Mediu de lucru profesionist

Compania Exing Construct SRL a fost înființată în anul 2002 și are ca obiect de activitate distribuția accesoriilor pentru materiale de construcții. Tehnologia, ca în multe alte domenii și în domeniul construcțiilor evoluează din ce în ce mai rapid în zilele noastre. Constructorii și distribuitorii care nu țin pasul cu ea riscă să ramâna în urmă față de restul pieței. Exing Construct scanează în permanență cu atenție tehnologiile noi și producătorii de accesorii de calitate, pentru a oferi în permanență clienților cele mai avantajoase produse din punct de vedere al calității/durabilității și timpului necesar execuției lucrărilor.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024