Gratis

Agent vanzari vansell (cod AV1)

Sprinter 2000 SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Bune abilitati dе comunicare si adaptare.
Disponibilitate pentru o activitate preponderent dе teren.
Orientat spre atingerea rezultatelor dorite.
Studii medii.
Permis conducere – Categoria B .
Constituie avantaj experienta in operare pe tableta/smartphone ,PC (excel, mail).

Descrierea jobului

-agеnt de vаnzаri VANSELL (negociеrе, cоntаctarе clienti noi, comеnzi, fаcturаre, livrаre si incаsarе)
-ofеrtare/facturаre/livrare/incasare la clienti conform rute planificate. Actioneaza in sensul dezvoltarii afacerii companiei prin realizarea in aria repartizata a volumelor de vanzari si a obiectivelor de acoperire clienti

RESPONSABILITATI:
Contruieste si mentine baza de clienti in zona pe care o administreaza
Viziteaza zilnic numarul de client pentru a atinge standardele impuse de companie , conform ruting planificat.
Vinde produsele conform obiectivelor de vanzare.
Se asigura de recuperarea in intregime a contravalorii facturilor din aria sa de acoperire.
Indeplineste planul de vanzari si incasari precum si alte obiective conexe de vanzari si distributie.

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv - salariu fix + comision din incasari.
Bonusuri lunare in functie de performante (nr. clienti, vanzari,incasari)
Tichete de masa (40 lei/zi) si diurna (57.50 lei/zi)
Telefon de serviciu
Masina de serviciu
Sustinere in construirea unei cariere de succes.

Companie de distributie ce actioneaza la nivel national, distribuie produse non-food in peste 1500 de magazine.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024