Gratis

Agent vanzari

Simba Invest S.R.L.

Candidatul Ideal

- experienta in retail si vanzari FMCG;
- avantaj gestionare anterioara a unui portofoliu similar de produse;
- permis auto categoria B detinut de minim un an;
- abilitati de comunicare, negociere si spirit de echipa;
- persoana activa, orientata spre rezultate si client.

Descrierea jobului

- dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;
- indeplinirea atributiilor referitoare la incarcare, livrare, comenzi, facturare, incasare;
- colaborarea cu alte departamente;
- atingerea targetului de vanzari;

SIMBA INVEST Bacau, distibuitor autorizat pentru MONDELEZ, JACOBS DOUWE EGBERTS, WRIGLEY, MARS, NESTLE, KANDIA, KIMBERLY CLARK, PERNOD RICARD, ALEXANDRION, CRAMELE RECAS, HALEWOOD WINE, COTNARI, PARMALAT, etc.

Sunteți gata de a lucra într-un mediu provocator, dar, de asemenea, plin de farmec și de dinamism? Sunteti gata sa va alaturati echipei de profesionisti din cadrul unei companii cu peste 18 ani de experienta in distributie? Dacă împărtășiti pasiune pentru echilibru, performanta si provocare, acesta este locul potrivit pentru a începe cariera ta. Ca urmare, angajam personal pentru urmatoarele posturi:

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024