Gratis

Agent Transporturi Junior

SC SMART TRAINING SRL

Candidatul Ideal

Recrutam candidati pentru pozitia de Agent Transporturi Junior, pentru unul dintre clientii Smart HR, o companie care activeaza pe piata de servicii de transport si care are filiale proprii in toata Europa de Est si o retea vasta de parteneri internationali.

Studii medii/superioare finalizate
Vorbitor de limba engleza sau limba germana (nivel mediu/avansat)
Cunostinte foarte bune de operare PC/MS Office
Atentie distributiva

Descrierea jobului

Redactarea si eliberarea documentelor de transport
Receptionarea comenzilor de transport si operarea lor in sistemul informatic
Informarea clientilor cu privire la transporturile alocate (timp tranzit, conditii, estimare date livrare)
Intocmirea rapoartelor specifice operatiunilor de transport
Gestionarea relatiilor cu partenerii de transport
Gestionarea reclamatiilor si a neconformitatilor aparute in activitatea de transport

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente!

SMART HR ofera de peste 20 ani servicii complete de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job nou?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la roxana@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 741213366 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024